Header widget area left
Header widget area right

KIM JESTEŚMY?

Kiedy w 2014 roku rozpoczynaliśmy działalność jako start-up założony przez byłych pracowników oraz inżynierów Google i ABB, chcieliśmy zmienić świat wprowadzając na rynek produkt, którego nie było: desktopową drukarkę 3D działającą w technologii SLS, zarezerwowanej tylko dla gigantów.

Dzisiaj jesteśmy światowym liderem, konkurujemy na globalnych rynkach, ale nie zatraciliśmy charakteru zwinnej firmy, o niemal rodzinnej atmosferze. Ze start-upu produkującego drukarki idziemy w kierunku firmy zmieniającej rynek nowoczesnych technologii. Rozwijamy produkt stawiając wyzwania największym graczom rynku 3D.

KOGO SZUKAMY?

Chcemy pracować  z ludźmi, którzy mają wewnętrzną motywację do rozwoju i nie boją się innowacji. Jeśli jesteś pracownikiem, który chce mieć bezpośredni wpływ na rozwój  firmy, widzieć realne efekty swojej pracy, to właśnie Ciebie szukamy. Z nami możesz osiągnąć To, co jest niemal nieosiągalne w dużej organizacji.

CO JESZCZE JEST DLA NAS WAŻNE?

Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Tworzymy kulturę szacunku, przyjaźni i kreatywności. Jeżeli dla Ciebie te wartości  są równie ważne, z pewnością znajdziesz u nas wyjątkowe miejsce dla siebie.

AKTUALNE OFERTY PRACY:

INŻYNIER KONSTRUKTOR/INŻYNIER PRODUKTU

Miejsce pracy: Kraków

Twoje główne zadania na stanowisku pracy:

  • Prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych/projektowych związanych z nowym lub modernizowanym produktem zgodnie z przyjętymi normami
  • Opracowywanie i wykonywanie rysunków i wykazów kompletacyjnych
  • Nadzorowanie wykonywanych prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie
  • Pilotowanie wewnętrznych i zewnętrznych badań atestowych
  • Prowadzenie nadzoru konstrukcyjnego nad wykonaniem serii prototypowej wyrobu
  • Sporządzenie dokumentacji projektowej prowadzonych projektów
  • Pozyskiwanie i ścisła współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami elementów, prowadzenie rozmów z dostawcami na polu technicznym
  • Wsparcie innych jednostek organizacji w obszarze technicznym
  • Zarządzanie projektami

Idealnego kandydata charakteryzuje:

  • Wykształcenie inżynierskie lub magisterskie w kierunku mechanicznym,
  • Min 3 lata doświadczenia w projektowaniu wyrobów,  popartego projektami zakończonymi sukcesem,
  • Umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania złożonych problemów, które mają istotny wpływ na funkcjonowanie produktu,
  • Pozytywne nastawienie do pracy w zespole ukierunkowanym na poszukiwanie nowych rozwiązań, otwartość w komunikacji, sumienność, dokładność, zaangażowanie,
  • Samodzielność oraz bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy,
  • Inicjatywa w działaniu i proaktywna postawa,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę w młodym, ambitnym i zgranym zespole w wyśmienitej atmosferze
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się Spółce
  • Dogodna lokalizacja w centrum Krakowa, parking dla pracowników

Dołącz do zespołu Sinterit, i weź aktywny udział w rozwoju firmy, która konsekwentnie dąży do zdobycia miana lidera w branży druku 3D!

Media o nas:

Forbes.com

Engineering.com

Link do formularza aplikacyjnego

INŻYNIER PROCESU/ PRODUKCJI

  • Projektowanie procesów produkcyjnych oraz ich wdrożenie wraz ze zdefiniowanymi technologiami w obszarze produkcji/montażu.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z zakłóceniami procesu produkcyjnego, identyfikacja rozwiązań i wdrażanie środków naprawczych i zapobiegawczych w obszarze technologii, narzędzi, maszyn.
  • Monitorowanie i analiza wskaźników produkcji w celu usprawnienia procesu produkcyjnego.
  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne.
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej, instrukcji stanowiskowych, instrukcji obsługi maszyn i urządzeń.
  • Projektowanie stanowisk montażowych i ich oprzyrządowania.
  • Nadzorowanie prób technologicznych.
  • Uczestniczenie w procesie optymalizacji kosztów i budżetowania.
  • Prowadzenie projektów innowacyjnych, w tym wdrażanie i wsparcie techniczne w inicjatywach dotyczących rozwoju nowych produktów.

  • Duże doświadczenie w danej dziedzinie oraz głęboka wiedza teoretyczna i praktyczna, która często wykracza poza zakres specjalizacji.
  • Doświadczenie w firmie zajmującej się skomplikowanym montażem ręcznym.
  • Umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania złożonych problemów, które mają istotny wpływ na funkcjonowanie biznesu, pełni rolę konsultanta dla osób zarządzających.
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie.
  • Samodzielność oraz bardzo dobra umiejętność organizacji własnej pracy.
  • Umiejętność skoordynowania pracy z pozostałymi działami.
  • Inicjatywa w działaniu i proaktywna postawa.

Oferujemy:

Forbes.com

INŻYNIER ELEKTRONIK

  • Projektowanie obwodów drukowanych oraz wykonywanie prototypów elektroniki
  • Testy funkcjonalne projektowanych urządzeń elektronicznych
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych produkowanych urządzeń elektronicznych
  • Certyfikowanie produktów
  • Pozyskiwanie i współpraca z podwykonawcami elektronik oraz dostawcami elementów

  • Wykształcenie kierunkowe – elektronika lub pokrewne
  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczną znajomość projektowania układów cyfrowych i analogowych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy)
  • Praktyczna znajomość montażu układów elektronicznych – lutowanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będą: znajomość problematyki kompatybilności EMC/EMI oraz zagadnień projektowania PCB
  • Hobby związane z elektroniką, modelarstwem lub majsterkowaniem
  • Kreatywność, otwartość na nowe pomysły, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Co najmniej jeden produkt (elektronika) zaprojektowany, certyfikowany i wdrożony do produkcji
  • Znajomość zagadnień z zakresu certyfikacji (EMC / EMI itp)
  • Doświadczenie w projektowaniu przetwornic DC/DC
  • Znajomość KiCad
  • Znajomość programowania C / C++ / C#
  • Znajomość procesorów ARM
  • Znajomosc platform Rpi/Arduino/ESP
  • Znajomość przetworników A/D, D/A

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
  • Możliwość  awansu
  • Pracę w młodym, zgranym zespole w wyśmienitej atmosferze

Forbes.com

CV should contain your name, surname, date of birth, your contact data, education, professional qualifications and the course of previous employment.
If you want your CV to remain in our database for the purpose of possible future recruitment, please include in it the following information:
I agree to the processing of my personal data contained in this CV for the purpose of possible future recruitments conducted by Sinterit sp. z o.o.
We also want to provide you with the necessary information related to the processing of your personal data in the recruitment process. This information can be found at the following link: Personal Data in Recruitment.