Header widget area left
Header widget area right

Sinterit was founded in 2014 when most 3D printing specialists claimed that building an SLS printer from scratch was almost impossible. We proved them wrong.

Up to today, we have already launched our flagship product Sinterit Lisa at Euromold 2015 in Dusseldorf, earned multiple rewards, received €1.1 million funding from Investor, acquired a few customers and distributors, and employed over 50 employees. And this is just the beginning.

The need for 3D printers is growing and so is our team. That’s why we are always on the lookout for great talents. If you’re looking to join a great team with a mission to accomplish something big, check out our open positions and apply today!

Jak się u nas pracuje? [PL]

Jesteśmy krakowską firmą, której w ciągu kilku lat udało się na rynku drukarek 3D wykreować nową kategorię – niewielkich drukarek SLS. Uczyniliśmy technologię, na którą do niedawna mogły pozwolić sobie tylko największe korporacje, dostępną nawet dla niewielkich firm i projektantów.  

Pracujemy w młodym zespole i chętnie dzielimy się zdobytym doświadczeniem, przekazujemy wiedzę, wspólnie rozwijamy się i podnosimy swoje kwalifikacje. Innowacyjna branża, nowe technologie, otwartość na świat –  to tylko kilka cech, nie bez powodu kojarzących się z naszą firmą.

Produkowane przez nas maszyny wymagają uwagi, precyzji i zaangażowania wszystkich członków zespołu, w skład którego wchodzą konstruktorzy, projektanci, programiści, elektronicy, monterzy, dział sprzedaży oraz marketingu. Każdego dnia staramy się, by nasze produkty były coraz lepsze, a zadowolenie naszych klientów to coś, co cieszy nas najbardziej.

Jeśli czujesz to co my, świat nowych technologii jest Ci bliski – lub daleki, ale bardzo chcesz go sobie przybliżyć, pod czujnym okiem naszych specjalistów, pragniesz zdobyć nową wiedzę i doświadczenie we współpracy z klientami na międzynarodowym poziomie, to znaczy, że jesteśmy dla Ciebie idealną firmą!

Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Tworzymy kulturę szacunku, przyjaźni i kreatywności. Chcemy pracować z osobami, które wyznają podobne do nas wartości,  mają wewnętrzną motywację do rozwoju i nie boją się działać. Łączy nas nie tylko praca – razem również świętujemy sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy w trudnych momentach. Ważni są dla nas ludzie, którzy tworzą to miejsce i wspierają ją swoim talentem i zaangażowaniem. To dzięki nim istniejemy a nasze produkty osiągają nową, wyższą jakość.

Jeśli chcesz nie chcesz być tylko użytkownikiem technologii, ale ale jej twórcą – kimkolwiek jesteś, skądkolwiek przychodzisz – dołącz do Nas i osobiście przekonaj się o tym, że warto być jednym z nas! Otwórzcie swoje głowy, pobudźcie wyobraźnię i dołączcie!

Nawet jeśli nie widzisz aktualnie ogłoszenia, które sugeruje, że to Ciebie szukamy, nie zniechęcaj się. Może po prostu nie przyszło nam do głowy, że możemy znaleźć kogoś tak fajnego! Śmiało klikaj i …

Kogo szukamy?

ACCOUNT MANAGER Z J. ANGIELSKIM

Miejsce pracy: Kraków

Dołącz do zespołu Sinterit, obejmij stanowisko Account Managera i weź aktywny udział w rozwoju firmy, która konsekwentnie dąży do zdobycia miana lidera w branży druku 3D.

DOŁĄCZENIE DO SINTERIT OZNACZA, ŻE:

 • Będziesz pracować w energicznym zespole, w którym panuje przyjazna, nieformalna atmosfera, połączona z mocnym skupieniem na realizacji wspólnego celu i osiągnięciu sukcesu
 • Będziesz reprezentować firmę w relacjach zewnętrznych
 • Będziesz stawać przed wyzwaniami, które wymagają elastyczności, kreatywności, odporności na stres i umiejętności pracy pod presją czasu
 • Wspólnie z całym zespołem będziesz świętować małe i duże sukcesy, w których osiągnięciu odegrasz kluczową rolę

TWOJE KLUCZOWE OBOWIĄZKI NA STANOWISKU ACCOUNT MANAGERA:

 • Rozszerzenie sieci dystrybucji o nowych partnerów, z uwzględnieniem rynku europejskiego, amerykańskiego i azjatyckiego (wybór rynku zależy od Twojej znajomości języków i kultur)
 • Bieżąca obsługa dystrybutorów i utrzymywanie z nimi relacji
 • Reprezentowanie firmy na targach i branżowych wydarzeniach
 • Możliwa również sprzedaż do Klientów końcowych

 

NASZE OCZEKIWANIA:

 • Masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, obejmujące współpracę z klientami B2B
 • Masz gotowość do podróży, w tym także samolotowych (podróże średnio odbywają się raz w miesiącu i trwają do 7 dni)
 • Znasz język angielski przynajmniej na poziomie C1, umożliwiającym w pełni swobodną i płynną komunikację biznesową w tym języku, zarówno w mowie, jak i na piśmie (znajomość innych języków, poza angielskim, będzie dodatkowym atutem)
 • Interesujesz się nowymi technologiami i posiadasz wiedzę, pozwalającą na dokładne zrozumienie zasad działania produktów Sinterit i odpowiednie prezentowanie korzyści
 • Jesteś osobą komunikatywną, lubiącą pracować w zespole i nawiązywać relacje z ludźmi

DOŁĄCZAJĄC DO SINTERIT, ZYSKASZ:

 • Na starcie – sporą dawkę wiedzy o branży druku 3D
 • Prywatną opiekę zdrowotną
 • Ubezpieczenie NNW
 • Umowę o pracę
 • Nieformalne, cotygodniowe spotkania zespołu, będące tradycją Sinterit

Apply by sending your CV to [email protected]

CV should contain your name, surname, date of birth, your contact data, education, professional qualifications and the course of previous employment.
If you want your CV to remain in our database for the purpose of possible future recruitment, please include in it the following information:
I agree to the processing of my personal data contained in this CV for the purpose of possible future recruitments conducted by Sinterit sp. z o.o.
We also want to provide you with the necessary information related to the processing of your personal data in the recruitment process. This information can be found at the following link: Personal Data in Recruitment.